O nás

_MG_8033-HDR – kopie

Přes 30 let s Vámi

Jádro naší firmy je spolu již od roku 1992. Jsme tak dynamický sehraný tým, ale vždy s moderním přístupem. Naši zaměstnanci pracují pečlivě a spolehlivě. Mají vysoké pracovní nasazení a zodpovědnost. Pravidelně se školí ve všech daňových oblastech.

Od začátku klademe důraz na ekonomicko-organizační poradenství a během let se nám povedlo nashromáždit rozsáhlé know-how napříč obory. Pomohli jsme desítkám společností k lepší prosperitě, efektivnějšímu provozu, flexibilnějšímu fungování a lepšímu využívání zdrojů.

U každého klienta klademe důraz na osobní přístup a přizpůsobujeme se jeho individuálním požadavkům. Nabízíme rychlé řešení daných problémů. Poskytujeme garance kryté pojištěním. Zachováváme loajalitu, diskrétnost a mlčelivost. Mezi naše klienty patří mimo jiné právní, stavební, developerské, realitní, produkční, obchodní i výrobní firmy.

Po celou dobu existence naší firmy jsme věrní Praze 6. Od prosince 2022 sídlíme na nové adrese Terronská 947/49, kde jsme pro naše klienty dostupnější. Domluvte si svou první konzultaci zdarma a navštivte nás v nové kanceláři. Těšíme se na spolupráci.